22 kwietnia 2012

Światowy Dzień Książki 2012


Już jutro obchodzimy Światowy Dzień Książki. Z tej okazji warto rozejżeć się po bibliotekach i księgarniach. W wielu miejscach organizowane są z okazji tego dnia promocje czytelnicze.

"Biblioteka im. Eduarda Mendozy Instytutu Cervantesa w Krakowie (ul. Kanonicza 12) zaprasza do wspólnej lektury Don Kichota. Dla osób, które przyjdą do Biblioteki 23 kwietnia od 12.00 do 18.00 i przeczytają na głos ulubiony fragment dzieła, organizatorzy przygotowali prezenty w postaci książek i róż.

Książkowe prezenty przygotował również Empik. Już od 16 kwietnia we wszystkich Empikach do zakupów powyżej 40 zł dodawana jest wydana przez Empik książka "2012" - zbiór opowiadań pięciu polskich pisarzy: Jacka Dehnela, Małgorzaty Kalicińskiej, Rafała Kosika, Zygmunta Miłoszewskiego i Beaty Pawlikowskiej. Kulminacja promocji przewidziana jest na 23 kwietnia, kiedy to wszyscy autorzy spotkają się z czytelnikami w Empiku Junior w Warszawie (godz. 18.00).

Księgarnie PWN też rozdają książki. 23 kwietnia we wszystkich księgarniach stacjonarnych kupując 4 książki jedną z nich otrzymamy w prezencie.

 Wydawnictwo Czarne i Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów zapraszają na kiermasz książek. Kiermasz odbędzie się w przeddzień Światowego Dnia Książki, czyli 22 kwietnia w STACJI MURANÓW ul. Andersa 13 (przy skwerze Tekli Bądarzewskiej) w godzinach 12.00-18.00. W ofercie najciekawsze tytuły wydawnictwa w atrakcyjnych cenach."*

Księgarnia Gandalf.com.pl obniża próg darmowej wysyłki! Zamówienia powyżej 50 zł opłacone kartą, przelewem lub paypal wyślemy do Ciebie kurierem za darmo. Nie zapłacisz za wysyłkę kurierską płatną przy pobraniu, jeśli Twoje zamówienie przekroczy 70 zł. Dodatkowo 23. kwietnia br. całą ofertę proponujemy Wam z 15% rabatem. Do każdego zamówienia złożonego 23.04.2012r. dołączamy
wyjątkową okolicznościową zakładkę.

Księgarnia matras.pl oferuje 25% rabatu na zakup książek.

To tylko niektóre propozycje które znalazłam. Może wiecie o jakichś innych? Podzielcie się!

info ze strony lubimyczytac

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz