08 sierpnia 2012

Co w Zamościu w sierpniu

Dziś króciutka prezentacja co czeka nas w Zamościu pod koniec wakacji. Może akurat się na coś wybierzecie;)
Przepraszam cię, Dante
24 sierpnia, godzina: od 20.00 do 21.00. Miejsce: Zamojski Dom Kultury
ul. Partyzantów 13, 22 - 400 Zamość

To rozszerzona wersja spektaklu "Przepraszam cię, Dante", które swoją premierę miało 16ego września 2011 roku, podczas Zamojskich Spotkań z Fantastyką.
Tym razem czekają na Was dodatkowe sceny i smaczki, więc już dzisiaj zarezerwujcie sobie godzinkę w piątek wieczorem.
Przedstawienie oparte jest na motywach mitologicznych, z odniesieniami do "Boskiej komedii" Dantego, poezji romantycznej i ze sporą dawką humoru.

WSTĘP 3 zł

Mistrz i Małgorzata
24 sierpnia, godzina: od 18.00 do 19.30. Miejsce: Zamojski Dom Kultury
ul. Partyzantów 13, 22 - 400 Zamość

Spektakl na motywach powieści Michaiła Bułhakowa. Premiera odbyła się w ramach Zamojskiego Lata Teatralnego, więc czas na powtórkę. Z pewnymi zmianami i tym razem na scenie Zamojskiego Domu Kultury.
Spektakl to historia o Szatanie, który okazuje się być całkiem dobry, o ludziach, którzy bywają dobrzy, chociaż pewien wędrowny prorok mawiał, że "na świecie nie ma złych ludzi". To też historia o miłości, prawdziwej, wiernej i wiecznej. Jeżeli ktoś twierdzi, że takiej nie ma... niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!
Ciężko opowiedzieć o czym jest "Mistrz i Małgorzata", ciężko jest też przerobić tak wielowątkową opowieść na krótki spektakl, zwłaszcza jeśli robi to teatr amatorski. Jednak chcieliśmy spróbować, mając nadzieję, że spektakl spodoba się wszystkim, którzy zdecydują się przyjść.
Naszym głównym celem jest to, aby widzowie (znów?) uwierzyli w magię. Liczymy na aktywny udział publiczności w spektaklu.

Wstęp również 3 zł. Karnet na dwa spektakle 5zł.

Teatralna sekcja "Trupa"
z Zamojskiego Stowarzyszenia Kulturalnego "Czerwony Smok"

A już 19 sierpnia do Zamościa przyjedzie Lato z Radiem 
Wystąpią: Ania Rusowicz, Patrycja Markowska i Maryla Rodowicz 


  
Hotel Artis & Spa na swoje pięciolecie zrobił promocję za piątkę z której możemy skorzystać do 31 sierpnia. Możemy pójść sami i wtedy wybierzemy sobie dodatkową usługę (lub tą samą) za 5zł (ale do tej samej kwoty) lub możemy pójść z kimś i wtedy ta druga osoba wejdzie za 5zł.
Ja byłam ze swoim chłopakiem na Aquarium i zapłaciliśmy za dwie osoby 30zł. Swoją drogą to polecam- fajnie spędziliśmy tam czas:) Warto też wybrać się na kręgle- 2 godziny za 55zł to dobra cena- na jednym torze może grać do 6osób i butki specjalne też dostaniemy:D

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz