20 lipca 2012

Planet Spa Greckie Morza z algami


Dziś seria Planet Spa Greckie Morza z algami. Jest to zestaw: maska do włosów, żel do ciała ujędrniający, maseczka odświeżająca peel off do twarzy oraz kuracja na okolice oczu.
Z niecierpliwością czekałam na tą serię ponieważ kiedyś sama hodowałam algi (rodzynkami się je karmi:))i przemywałam twarz tą wodą w której siedziały.
Opis producenta:
"Zabiegi z algami- pielęgnacyjne rozkosze znad greckich mórz.
Urzekająco malownicze, usiane setkami wysp greckie morza od niepamiętnych czasów wabią swym pięknem. Z ich kryształowych wód pochodzą sole morskie i algi, które mają dobroczynny wpływ na Twoją skórę- ujędrniają ją, odświeżają, koją i przywracają równowagę"

Maska do włosów: według mnie to najsłabszy produkt tej serii. Maskę stosujemy na mokre umyte włosy po czym spłukujemy. Prawdę mówiąc sama nie wiem co o niej sądzić. Jak za dużo się nałoży to normalnie nie da się tego dobrze spłukać i ciągle miałam wrażenie że mam jakieś oblepione włosy. Jak z kolei nałożyłam za mało to nie spełniała swojej roli. Konsystencja żelowa w kolorze alg. Ciężko mi to ocenić. Jest to produkt dziwny i raczej go nie kupię.

Ujędrniający żel do ciała: żel ujędrniający. Konsystencja żelu w kolorze alg. Wogle się nie pieni! Ale działa dobrze:) Ujędrnia i lekko napina skórę. Jestem z niego zadowolona i z pewnością go kupię ponownie. Pojemność- 150ml. Cena w zależnośći od katalogu od 18 do 33zł.

Maseczka do twarzy: oświeża i oczyszcza skórę. Konsystencja przezroczystego żelu. Zawiera w sobie drobinki chyba alg (???)- nie mam pojęcia co to he he:P Najlepszy produkt z całej serii. Testowałam ją na twarzy i dekolcie. Po jej zastosowaniu faktycznie ma się uczucie świeżości a skóra jest gładka. Jak każda maseczka Planet Spa jest bardzo wydajna. Polecam ten produkt. Pojemność- 75ml. Cena od 15 do 27złotych.

Kojąca kuracja na okolice oczu: żel pod oczy w kolorze przezroczystym z mega ilością różowych drobinek- różowe drobinki i już jest super:P Żelik daje bardzo dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu ale już przy pierwszym użyciu czuć taką ulgę wokół oczu. Koi skórę wokół oczu, redukuje opuchnięcia. To kolejny produkt który mogę śmiało polecić z tej linii. Napewno kupię go ponownie. Pojemność- 15ml. Cena od 15 do 26zł.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz