11 września 2011

lizaki i serduszka czyli Lollipop Chainsaw.Na Gamescom 2011 zaprezentowano dosyć dziwną aczkolwiek wartą zwrócenia uwagi grę- Lollipop Chainsaw.
W grze wcielamy się w 18-letnią Juliet Starling- cheerleaderkę ze szkoły San Romero. Nasza bohaterka ma jednak swój sekret, jest bowiem łowcą zombiaków. Jej ulubionym jedzeniem są truskawkowe lizaki, które w grze ładują nam życie. Ma chłopaka o imieniu Nick, który jest głową przyczepioną do jej paska.
W zaprezentowanym gameplayu pokazano jeden z początkowych etapów w którym to Julie musi uwolnić swoich szkolnych kolegów zanim zostaną zjedzeni.  Bronie które poznaliśmy to zabójcze pompony i piła mechaniczna- ciekawe czy w dalszej części gry będą dostępne jakieś inne? Gra choć jest  brutalna (PEGI 18) zawiera minimalną ilość krwi, natomiast przeważać będzie masa różowych rozbłysków i serduszek:D
Cóż,  w ostatnim czasie mamy do czynienia z boomem na zombie. Ciężko stwierdzić czy tytuł przyjmie się wielkim aplauzem. Na pewno piosenka Chordettes - Lollipop zyska nowe życie ponieważ jak widać na youtube ludzie już ją wyszukują. Ja na pewno w tę grę będę chciała zagrać. 
W rozwinięciu znajdziecie garść screenów, gameplay i piosenkę w oryginale:)

Tu gameplay:

A tu piosenka w oryginale:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz