16 września 2011

Zamojskie Spotkania z Fantastyką 9

BOSKI ZSZEF!
Bogowie wysłuchali waszych modłów. Złota Era Ludzkości nadchodzi!
ZSZeF 2011 odbędzie się dniach 16-14 kalend październikowych (16-18 września kalendarza gregoriańskiego). Miejscem kultu w tym roku będzie znów II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu. Swoją obecność w obrzędach zadeklarowali jak na razie Stefan Darda, Rafał Dębski oraz Jacek Lech Komuda.
Zamojskie Spotkania z Fantastyką są już dziewiątą edycją konwentu fantastycznego organizowanego przez Zamojski Klub Fantastyki „Czerwony Smok”. Jak co roku są miejscem, w którym zbierają się miłośnicy szeroko pojętej fantastyki, gier planszowych, mangi i anime oraz dobrej zabawy. W programie imprezy przewidywane są prelekcje, konkursy, LARPy, sesje RPG, turnieje gier, integracje i spontaniczne eventy. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej www.zszef.konwent.pl.
Zeus, Perun, Odyn, Amaterasu i Re zdecydowali, że ZSZeF 2011 odbędzie się w konwencji mitologicznej. Ponadto bóg nieskończonego czasu, Zurwan, potwierdził doniesienia o tym, że konwencję tę wymyślono najpierw w Sumerze, potem w Zamościu, a dopiero na końcu w Lublinie. Ślepa bogini sprawiedliwości, Temida, przyznała rację mieszkańcom Perły Renesansu.
  W ramach Zamojskich Spotkań z Fantastyką organizowane jest przedstawienie teatralne, które nawiązuje tematyką do najpopularniejszych mitologii - słowiańskiej, celtyckiej, greckiej czy nordyckiej.
PRZEDSTAWIENIE pt. "Przepraszam cię, Dante"
Termin: 16 września godz. 20:00 - 21:00
Lokalizacja: Zamojski Dom Kultury
Stworzone przez: Klaudia Lizak
tematyka: mitologiczna
gatunek: tragikomedia
klimat: neofantasy :D
Na przedstawienie WSTĘP WOLNY.

Informacje szczegółowe http://zszef.konwent.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz