11 czerwca 2011

Kolejne ataki hakerów i zatrzymania "Anonimowych"Po atakach na Sony, Nintendo, Square Enix hakerzy dalej dają znać o sobie. Tym razem niewiadoma grupa zaatakowała Codemasters oraz stronę i fora Epic Games. Hakerzy uzyskali dostęp do następujących danych: nazwiska i adresy zamieszkania; numery telefoniczne i adresy e-mail; zaszyfrowane hasła; historię zakupów w eShop; adresy IP; Gamertagi Xbox Live oraz nazwy użytkowników strony Codemasters. Codemasters prosi użytkowników o zmianę wszystkich swoich haseł.
Agencja Reuters donosi o aresztowaniach trzech osób wysoko postawionych w grupie Anonymus. Zatrzymań dokonano w Walencji, Almerii i Barcelonie. Wszyscy dostali zarzut ataku na PlayStation Network, hiszpańskie banki i jedną z włoskich firm energetycznych.
Bardzo ciekawi mnie jak długo jeszcze takie nędzne jednostki będą utrudniać życie innym. Wkurza mnie, że tak długo trwało zidentyfikowanie jakiejkolwiek osoby odpowiedzialnej za te ataki. Ciekawe na kogo teraz wypadnie? Chciało by się wręcz powiedzieć:
GRAJ I POZWÓL GRAĆ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz