14 czerwca 2011

Tomb Raider i ataki LulzSec


 Zanim przejdę do rzeczy chciałabym przekazać Wam wieść o tym, iż LulzSec znowu zaatakowało. Tym razem wypadło na Bethesdę. Oczywiście jak we wszystkich tego typu przypadkach zalecana jest zmiana haseł. Dodatkowo "na twitterze LulzSec pojawiły się komunikaty o tym, że udało im się zaatakować serwery Minecrafta, choć strona działa. Wspomnieli też o atakach na serwery EVE Online, które powalił "prosty atak DDoS". Co potwierdził twitter EVE".* Mało tego nawet czepili się serwerów logowania się do League of Legends. Kto będzie następny? I czy w końcu ktoś tym burakom ukróci te "zabawy"?

 Zapewne większość z nas czekała na nowego Tomb Raidera. Twórcy starali się jak mogli aby stworzyć coś nowego. Nie tak dawno mieliśmy okazję zagrać w Lara Croft and the Guardian of Light które w jakiś sposób było innowacyjne. Jednak i ta gra nie była wielce przełomową jeżeli chodzi o tę serię.
Na targach E3 pokazano gameplay nowej gry Tomb Raider.
W nowej odsłonie będziemy kierować 21 letnią Larą, która po katastrofie statku trafia na jakąś wyspę. Będzie musiała przetrwać a naszym zadaniem jest jej w tym pomóc:)

Trailer i gameplay wywarły na mnie ogromne wrażenie zarówno pod wzgledem wizualnym jak i emocjonalnym. Postacie wyglądają super realistycznie (niemal jak żywi aktorzy (?) ). Lara przeszła swoistą przemianę z babki niedozaje...ania w zwykłą dziewczynę (o bardziej ludzkich cechach). Zawsze była super czysta i nieumorusana. Tu mamy Larę zakrwawioną, brudną i do tego zmęczoną. Motyw z gameplaya gdy wbija się w jej ciało "gruby kij" (?) i ona wijąc się z bólu go wyciąga jest naprawdę mocny! - nie spodziewałam się takich motywów.
O samej rozgrywce zbyt wiele nie powiedziano. Wiadomo, że wyspa będzie wielka i będzie duża swoboda w przemieszczaniu się po niej. Apteczki będą niemal jak trofea- bardzo rzadkie w przeciwieństwie do porzednich serii. Do tego dojdą bossowie- nie jak dawniej wataha, a jeden porządny wilk.
Już nie mogę się doczekać zagrania w tą grę!
W rozwinięciu trailer i gameplay. Miłego oglądania:)

Muzyka jak zawsze świetna.


*cytat pochodzi z serwisu Polygamia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz