23 maja 2011

Bohaterowie z gier

Zauważyłam, że serwisy poświęcone grom często opisują a nawet robią rankingi najfajniejszych kobiet- bohaterek gier, natomiast jeśli chodzi o męski odpowiednik to wogóle ciężko coś znaleźć. Dlatego właśnie powstał ten post (a może w przyszłości powstaną następne części?). Oto 5 fajnych bohaterów gier:)

Sam Fisher to główny bohater serii Splinter Cell. Ma 178 cm wzrostu, waży 77kg i ma zielone oczy. Został pierwszą osobą zrekrutowaną do programu Splinter Cell- głównym zadaniem członków tego programu jest szpiegostwo. Fisher jest niezwykle zwinny i szybki, odpowiednie treningi zapewniły mu osiągnięcie niezwykłej sprawności fizycznej. Jego specjalność to działanie w ukryciu. Gdy niewykonuje żadnych misji przeważnie przebywa w swoim domu w stanie Maryland.

Kratos jest bohaterem serii God of War. To spartański wojownik który zdobywa szczyty Olimpu i czeluście Hadesu, by dokonać zemsty na tych, którzy go zdradzili. Uzbrojony jest w Ostrza Ateny którymi rozwala nawet największych przeciwników. 

 Jin Kazama- jedna z postaci z serii Tekken. Posiada tzw. Devil Gen- będący wcieleniem zła a zarazem posiadający ogromną moc. Jednocześnie Jin jest człowiekiem prawym brzydzącym się kłamstwem i zdradą. Lubi spacerować po lesie.


Agent 47 bohater gry Hitman. Jest płatnym mordercą. Inteligencja, przebiegłość i zdolność przewidywania daje mu przewagę nad przeciwnikiem. Lubuje się w różnego rodzaju broniach jednak woli zabijać po cichu. Z tyłu czaszki ma wytatuowany kod kreskowy.

  Bezimienny Książę Persji. Ma niebieskie oczy. Jest jednym z synów Shaharamana. To świetny wojownik- jego zdolności są wręcz zadziwiające. A na tapetce powyżej jak dla mnie wygląda rewelacyjnie:)

3 komentarze:

 1. alucard696pl24 maja 2011 20:07

  dobra a gdzie w tym wszystkim dante lub snake?

  OdpowiedzUsuń
 2. będą w następnej części:)

  OdpowiedzUsuń
 3. alucard696pl24 maja 2011 20:12

  no to ja jeszcze poprosze o panie.chociazby Yuna z FFX,Bayonetta.a z facetow mozesz jeszcze Nathan Drake'a z Uncharted dodac tez fajna postac

  OdpowiedzUsuń