06 maja 2011

Triss Merigold i Playboy`kowe pazurki

W najnowszym (majowym) numerze Playboy`a za sprawą wielkiej kampanii promującej grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na okładce pojawiła się Triss Merigold. Na tym nie koniec ponieważ w środku znajdziemy więcej zdjęć wirtualnej gwiazdy Playboya a także wywiad z nią. Dodatkowo jest też dość obszerny artykuł na temat polskich gier. Zawiodą się jednak ci, którzy myśleli, że czarodziejka znajdzie się na rozkładówce.
Triss to czarodziejka specjalizująca się w magii uzdrowicielskiej. Jest kochanką wiedźmina Geralta i przyjaciółką Yennefer. Pojawia się na samym początku gry i towarzyszy Geraltowi przez wszystkie misje.Jako, że główny motyw posta jest o playboyu przedstawiam Wam pazurki playboy`kowe:)
Do wykonania potrzeba:
* lakier różowy Inglot nr 843
* lakier bezbarwny
* gotowe ozdóbki ze słoiczka w kształcie królików playboya i serduszek
* biały piasek

Wykonanie jest bardzo łatwe. Malujemy paznokcie na różowo. Następnie po wyschnięciu nakładamy (tam gdzie chcemy aby były króliki i serduszka) kroplę bezbarwnego lakieru i szybciutko przykładamy w to miejsce ozdóbkę. Na koniec całe paznokcie malujemy bezbarwnym lakierem i posypujemy odrobiną piasku.
Jeżeli mamy czas to możemy jeszcze pociągnąć paznokcie utwardzaczem- ja osobiście nigdy nie mam, aż tyle czasu więc tego nie robie:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz